Çağatay Ulusoy GQ Dergisinde

Çağatay Ulusoy GQ Dergisi Fotoğrafları

‘Med Cezir’ dizisindeki Yaman karakteri ile kızların sevgilisi olmaya devam eden  Çağatay Ulusoy GQ Türkiye’nin mart sayısının kapağına konu oldu. Emre Güven’in objektifi karşısına geçen ve Ebru Çapa’nın sorularını yanıtlayan Ulusoy, Küçükçekmece’de sokaklarındaki çocukluğundan, Best Model seçildiği geceye  ‘Adını Feriha Koydum’ ile değişen yaşamını ve planlarını anlattı. 

Yedi sene lisanslı basketbol oynayan Ulusoy, basketbol antrenörlüğü planları yaparken arkadaşlarının teşvik etmesiyle Best Model yarışmasına başvurmuş. ‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki ilk gününü ise şöyle anıyor: “Yepyeni bir hayatın başlangıcı olduğu için hem çok heyecanlı hem de çekingendim. Kendimi çok yabancı hissediyordum. Yarışmadan çıktığım için önyargı olabilir mi diye de çekiniyordum. O günden itibaren, sahnemin olmadığı günler dahil, her gün setteydim. 13’üncü bölümde kendi sesime döndüm, öncesinde dublaj yapıyorduk. O açıdan da tuhaf hissediyordum, izlerken başka biri gibi geliyordum kendime. 15’inci bölümde nispeten rahatladım. Üç sene oldu, açıları falan aldım, tekniği kaptım diyebiliyorum biraz ama oyuncu oldum diyemem, hiçbir zaman da olamayacağım herhalde.”

Ulusoy, Yaman karakterinin ise ‘doğallığını, kendi gibiliğini, dürüstlüğünü’ çok sevdiğini söyleyip bir kahkaha eşliğinde “Benim gibi” diyor.

Çağatay Ulusoy GQ Dergisi Fotoğrafları

Yorumlar (0)

Ne yazıkki daha önce bu yazı ile ilgili görüş bildiren olmamış. Ama isterseniz ilk siz olabilirsiniz. Hemen aşağıdaki formu kullanarak görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Yorum yapın

cagatay ulusoy hayati Medcezir Medcezir Dizisi Medcezir seti nerede Tozlu Dere Mahallesi nerede Yaman facebook kapak resimleri ÇAO Çağatay Ulusoy Çağatay Ulusoy'un boyu kaç Çağatay Ulusoy'un ev adresi Çağatay Ulusoy'un evi nerede Çağatay Ulusoy'un kardeşi var mı Çağatay Ulusoy'un kariyeri Çağatay Ulusoy'un lakabı nedir Çağatay Ulusoy'un memleketi Çağatay Ulusoy'un oynadığı diziler Çağatay Ulusoy'un oynadığı filmler Çağatay Ulusoy'un Sevgilisi Çağatay Ulusoy'un takma adı Çağatay Ulusoy'un takımı Çağatay Ulusoy'un tuttuğu takım Çağatay Ulusoy boyu Çağatay Ulusoy doğum yeri Çağatay Ulusoy Facebook Kapak Resimleri Çağatay Ulusoy Hangi Burç Çağatay Ulusoy hangi semte oturuyor Çağatay Ulusoy hangi takımı tutuyor Çağatay Ulusoy kapak fotoğrafları Çağatay Ulusoy kapak resimleri Çağatay Ulusoy kaç boyunda Çağatay Ulusoy kaç kardeş Çağatay Ulusoy kimle yaşıyor Çağatay Ulusoy medcezir kapak resimleri Çağatay Ulusoy nerede doğmuştur Çağatay Ulusoy nereli Çağatay Ulusoy tutuklandı mı Çağatay Ulusoy uyuşturucu Çağatay Ulusoy Uyuşturucu davası ne oldu Çağatay Ulusoy uyuşturucu içiyor mu Çağatay Ulusoy ve ailesi Çağatay Ulusoy ve sevgilisi çagatay ulusoy hakkında bilgi çağatay ulusoy'un sevgilisi kim çağatay ulusoy hayatı hakkında bilgi çağatay ulusoy un hayatı